Ręcznie malowane kubki

Kubek, kubeczek , kubasek, kubełek. A może nawet i mały saganik. Bo w tym przypadku rozmiar może mieć znaczenie. Dla części spośród miłośników kawy czy herbaty, ważne jest aby nie odrywając się co chwila od wykonywanej czynności, sączyć ulubiony napój i długo cieszyć się jego zawartością w kubku, nie podrywając się co chwila by „dorobić” nową porcję. Szczególnie kiedy pracujemy przy komputerze lub właśnie rozpoczęliśmy nową, fascynującą lekturę, nie lubimy takiej „gimnastyki”. Trening zrobimy „po” ,ale w trakcie chcemy tylko łyczek po łyczku popijać to co sobie zaparzyliśmy. I nie ma znaczenia czy jest to herbata, kawa, czekolada na gorąco czy kakao. Musi być „dużo” aby wystarczyło na długo. I fajnie byłoby aby poza pojemnością kubeczek posiadał swoje- zewnętrzne piękno 🙂 A nawet należał tylko do nas co mogą podkreślić personalizowane malowane na nim motywy.


W mojej pracowni powstają takie właśnie kubeczki. Część z nich jest malowana bez personalnej dedykacji – to te, które maluję w wolnej chwili od zamówień. Część zaś wykonana jest z myślą o konkretnych osobach, a motywy i sentencje na takich kubeczkach nawiązują w swoim artystycznym przekazie do pasji, upodobań osób dla których powstaje taki kubeczek. Porcelana malowana jest przeze mnie profesjonalnymi farbami naszkliwnymi, przeznaczonymi do dekoracji porcelany, które utrwala się przez wypalanie w temperaturze 160 stopni Celsjusza. Daje to gwarancję trwałości i wytrzymałości. Porcelanę można myć detergentem i ciepłą wodą. Producent farb sugeruje, że są one odporne na mycie w zmywarkach. Aczkolwiek ja zawsze tak malowana porcelanę traktuję po królewsku i myję j ręcznie.


dekoracje dla domu, artystyczne rękodzieło, malowana porcelana, stylizowane meble

„Podejdź tu wielki kubku pięknej kawy
i okłam mnie o tym, ile zamierzasz dzisiaj zrobić”

Dla miłośników kwietnych motywów

Jak i gdzie kupić gotowy kubek ?

Kubek na już ?!
Jak i gdzie  zakupić dla siebie bądź swoich bliskich kubek ? Tych z daleka zapraszam do mojego malutkiego internetowego sklepu. Tam można dokonać tzw. zakupu od ręki. Znajdziecie w nim wszystko to, co jest obecnie dostępne na półkach w mojej pracowni i sklepie, co mogę pięknie zapakować i wysłać do Was kurierem z dnia na dzień :) Dla mieszkańców Łodzi i okolic mam zaproszenie do mojego sklepu stacjonarnego, w którym możecie osobiście wybrać wyjątkowy kubeczek lub filiżankę ( a może coś jeszcze ). Nasz adres znajdziecie TUTAJ

Indywidualne zamówienia na kubki

Kubek zamówienie ?
Jeśli chcielibyście dokonać zamówienia kubka z motywami prezentowanymi wśród prac eksponowanych w galerii na tej stronie, które nie są dostępne od ręki,  chcielibyście spersonalizować kubek napisem, datą itp. aby dowiedzieć się jak  dokonać takiego zamówienia  zapraszam TUTAJ . Znajdziecie tam  szczegółowe informacje w jaki sposób można złożyć takie zamówienie. Jeśli mieszkacie w Łodzi zapraszam do kontaktu osobistego w mojej pracowni. Wszelkie media są fantastyczne ale nie ma to jak osobisty kontakt z klientem

Cennik malowanych kubków

W prezentowanej tutaj galerii pod każdym kubeczkiem umieściłam dla orientacji pojemność oraz cenę w jakiej dany kubeczek był dostępny. Dla gotowych produktów, które znajdziecie w sklepiku lub w mojej stacjonarnej pracowni, ceny znajdziecie przy produktach. W przypadku indywidualnych zamówień ceny ustalane są dla każdego zamówienia oddzielnie. Cena kubeczka to wypadkowa kilku składowych: ceny czystego kubka i jego rozmiaru oraz tego jak bardzo skomplikowany jest motyw. Widełki cenowe dla kubeczków mieszczą się w kwotach 90-140 złotych. 

kolorowe , wyjątkowe i piękne – takie są kubeczki malowane dla Was
Scroll to Top